Делтапланеризъм > Делтапланеризъм

Застраховки

<< < (2/2)

million_miracles:
http://www.pss.bg/insurance.html
Тази застраховка е към ПСС, както вече казах. Тя покрива разходи по планинско спасителната служба. Примерно ако закъсате в гората, загубите се, строшите някой крайник, засипе ви лавина, кацнете на дърво. Каквато и да е помощ в планината, хората които ще ви помогнат най- вероятно ще са от ПСС.
 Това не е застраховка живот и разните и разновидности. За застраховка живот вече почнаха да застраховт и в България на по прилични цени, но за това по късно ще пиша.

chicho:
няколко години подред я правя таз застраховка. само миналата пропуснах. та затова бях внимателен в излитанията. кацах в равнината, и хич не ми пукаше как го правя. застраховката важи само за планината.
а сега СЕРИОЗНО! застраховката е ДОГОВОР между застрахования и застрахователя. и този договор трябва да е изписан на хартия МНОГО ТОЧНО ЗА КАКВО СЕ ОТНАСЯ.  и скрепен с подписите на двете страни!!! досега не бях обръщал внимание , за малкото пари които давам, какво недай Боже бих получил. но от приятели планински спасители, знаех , че е добре да го направя. сега обаче от линка на Мотко, виждам една таблица, която е ПЕРФЕКТНА ГЛУПОСТ. КАКТО ВСИЧКО ОСТАНАЛО В ТАЗИ НЕдържава. планинските спасители са чудесни хора, и наистина работят безплатно. но зестраховането , много добре знаете в чии тлъсти ръце /грешка, вратове/ е. така, че МИСЛЕТЕ! мразя оплюването и отричането ,без предложение за алтернатива. мисля , че има и други решения. и вярвам , че летящите не сме като останалите тъпи българи и мажем да се справим сами. само трябва да се сдружим, за собствена палза. ХАЙДЕ !

million_miracles:
Днес е срока за подаване на застраховките, ако някой прецени че му е необходима планинскла застраховка, да ми потвърди лично

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия