Делтапланеризъм > Делтапланеризъм

Застраховки

(1/2) > >>

million_miracles:
Планинска застраховка, която покрива разходите по Планинска Спасителна Служба(ППС) в планината. Подходяща за  хора които ходят в планината-ски, туризъм, летене.Цената е 15.70лв. за  1 година за всички планини, от  22.01.2010 до 21.01.2011. Няма много време, така че който иска, да казва. До тук сме аз и Янчо!

Stani:
 Айде и аз искам.Кажете как да стане!

thecreater:
Застраховката не е лошо нещо. Кой прави такива застраховки?

liubo1953:
Тази застраховка не касае летенето с делта или парапланери!Лично съм проучил въпроса с авиационен застраховател.Единствено :АВИО-ДЕЛТА:-Казанлък са застраховани,защото са производители. За нашего брата,човека директно в очите ми каза че било рисковано!А официално се измъкна с оправданието че не разполагали с техническа документация.Просто не искат!  За справка ви давам визитка"...БУЛСТРАД...Ивайло Първанов -директор "АВИАЦИОННО ЗАСТРАХОВАНЕ"  СОФИЯ 1000,пл.ПОЗИТАНО 5. тел/факс:02/9856 229 :мобилен:0885 004 011.

krassihg:
Ами сигурно е така. Нали знаете че застрахователите работят със статистически данни, от които извличат информация каква е вероятността едно застрахователно събитие да се случи. А в БГ като нямаме такава статистика за делтапланеризъм, как да определят колко е риска и оттам колко да товарят ? Ако ползват чужда статистика, има опасност да сгрешат, защото чуждите условия може да са различни...Макар че аз ако съм на тяхно място, ще застраховам смело, като знам колко са сигурни днешните крила...но те живеят с представата която им дават медиите...а тя е  : "тоз делтапланерист паднал, оня делтапланерист паднал"..се падат..като круши..как да ги застраховам такива..

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия