Други > Бля бля бля

Парапланеризъм филмчета

<< < (2/3) > >>

million_miracles:
Е то пък това ако е грухване и причина за триене.  Всеки летящ се е грухвал и това не е тайна за никого. Има си раздел инциденти, някой ден и тук сигурно ще има, когато има какво да се научи от този раздел. А за лично, никой нищо не ми е казвал лично, така че няма как да го рпиема лично. То не е лесно де  ;D ;D ;D

million_miracles:
Много старо комедийни филмчерта от зората на парапланеризма. Много се радвам, че го намерих, отдавна не ги бях гледал  :D
Supermax 1
Supermax 2

krassihg:
http://www.youtube.com/watch?v=-83reY31qaM&feature=player_embedded#

new moon:
Куршум направо. И как му няма нищо, като знам колко са здрави тия въжета......

chicho:
това коета виждате на този клип е ежедневие на Олу Дениз. /клипа е от там/  в края на октомври  се събират  откачалки от цяла Европа. и се занимават само с токива простотии. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е !!! всеки който е бил, може да разкаже потресаващи чудесии. НАИСТИНА ПОТРЕСАВАЩИ !! имам снимки и клипове по темата. ДОСТА! скромното ми участие е , че там съм летял с делта и пара над облаците и нощем. Фукам се, но е истина. а мога да покажа как МЕНА /Весо/ прави аеробатика по-добре от световния шампион, успоредно. как някой приземява с раздран купол и пасажер върху жици. как Антоновка лавира между телевизионни антени. как реактивни самолети вдигат пясъка от плажа. а всеки миг, като погледнеш нагоре , разбираш че ти си последния идиот който е останал на земята, защото всички останали са във въздуха. как....... и т.н..... и т.н. и как турците са направили такава организация, че всичкото това да може да се случи. и как дори и ти можеш да участваш в щуротията пълноценно, според възможностите си. а в останалото време, докато лочиш бира на плажа да се чудиш на последния бейз-джъмпер, очите сини ли са, или черни. докато се гледахте, преди да си е отворил парашута.
такива работи на Олу Дениз. малко несвързано го представих, че е късничко вече. който не вярва да иде да провери !!!

 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия