Други > Бля бля бля

Парапланеризъм филмчета

(1/3) > >>

million_miracles:
След като филмчето, което качих във форума за парапланеризъм Skynomad, беше изтрито, реших да го постна тук, във форума по делтапланеризъм. Тъй като това не е първият случай в който това се случва и никой не ти дава обяснение защо се случва, реших че мен това не ме и интересува, просто го имам в предвид...
Ето го филмчето http://www.youtube.com/watch?v=JPVLyB3HdFs&NR=1
Много красиво реене на нисък склон на бриз. Само че сакън да не се изтърве от склона и каца принудително. В някои ситуации няма значение с какво летиш. Принципите са едни и същи. Близкото минаване до препятствия в случая се осланя на стабилния бриз, ама колкото и да е стабилен си е летене на косъм.  Та в случая имаше две възможности - да продължи напред по разлятия склон или да влезе навътре по склона. Напред по склона можеше да се изтърве и да кацне сигурно, а влизането в разлятиа склон беше рисковано, но пък с шанс да продължи да лети. Е, равносметката е за този който лети :P

million_miracles:
Забравих да добавя, че така съм летял с делтата и е невероятно красиво. Ще се опитам да изкарам от личният ми архив малко снимки да допълня картината, разбира се в друга тема, защото тази е все пак за Парапланеристки филмчета!

thecreater:
Внимавай и тук администратора да не ти дърпа ушите.

million_miracles:
Е какво му е на филмчето - парапланер лети ;D Ако ги дърпа поне да каже за що ги дърпа. Ти виждаш ле нещо нередно?

thecreater:
Не виждам нищо нередно... Парапланерист се грохва. А за това че те трият, може да е нещо лично...
 ???

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия