Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: Последният модел делтапланер Falcon 3 Tandem на американската фирма WillsWing продължава да споделя полети с пасажери.

Автор Тема: Статия за "Сливнишките герои"  (Прочетена 1462 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Статия за "Сливнишките герои"
« -: Февруари 10, 2011, 20:46:14 pm »
В вестник Криле“ бр.2 (188) от февруари 2011г. на страница 74 има интересна статия за летище Сливница. Ако някой му попадне, да сподели, да видим подробности :)
Всеки полет е важен!

Неактивен megi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re:Статия за "Сливнишките герои"
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2011, 23:44:24 pm »
Четох статията за Сливница в списание ,,Криле,,;беше кратичка,но снимковия материял ми хареса.Честно казано не помня заглавието на статията,но от университета си имам едно на ум,относно вестникарските похвати за привличане на читателския интерес,ако е било писано за ,,герои,,;значи съм спала ;D,бяха отразили откриването на летателния сезон,бъдещите авио-събори,и бяха наименовали събора в Сливница ,,Авиобарбекю,, ;D.Но най-много ми хареса снимката на Митака с делтата,с Явката се опитахме да разпознаем пасажера,според мен,по пътя на отхвърляне на заснетите кандидат и екс возещи се, на заден план;на липсващите;и на обувките на пасажера, и панталоните му-е Краси,може и да не,но се позабавлявах да разконспирирам тайнствения спътник ;D