Делтапланеризъм > Състезания, срещи и летене...

Към Старта над Кюстендил

<< < (2/2)

krassihg:
Thecreater, честито първи полет, че и доста от високо. Сега вече като си правиш хартиени самолетчета, ще ги пускаш с друго чувство, нали ? :D
Браво на Митко за многото тандемни полети които направи за нула време!
Аз имам и предложение да добавим тема за безопасността на полетите, защото ми се струва че това сега е много важно, когато няколко нови души навлизат стремително в летенето, да споделяме мисли за това как да се лети безопасно и да си публикуваме материали свързани с безопасността в делтапланеризма. Това има няколко аспекта..
единия е разбира се техническата изправност на крилата и поддръжката им
другия е малко по-сложен, защото е свързан със само-дисциплината на всеки пилот-нещо което е доста индивидуално и разтегливо...но поне можем да обсъждаме нещата как трябва да бъдат, а какви са в действителност си зависи от всеки.
Аз имам доста списания Hang Gliding, в които периодично излизат статии свързани с техническото обслужване на крилата. Мога да преведа и да кача материали. Мисля че ще е полезно за новите пилоти да знаят от къде ги дебнат опасностите.

million_miracles:
Днес пак летяхме на Осоговска планина. Абе тая планина все я бъркам. Дали беше Осоговска. Все ми е на езика грешното Огосовска . Та днес даде невероятно време, въпреки гадните прогнози. С тандема даже успях да се "навинтя" За целия ден бяха планувани 14 тандемни полета и предполагам всички са изпълнени. Аз моите си ги отчетох и доволно имаше засужена бира накрая. SKY HIKERA също летя и се винти нагоре като тапа от шампанско. Супер ден. Благодаря на всички, които го споделиха и на Стамбата:)

thecreater:
Браво, на мен този старт ми е присърце... живи здрави по- нататък бих се пуснал като натрупам повечко опит.

million_miracles:
Старта е супер. Ето малко снимки от деня там!
http://picasaweb.google.com/anemalP/Deltaplanner?feat=directlink

..и една снимка дето много ме кефи :)


Явка, надявам се скоро всички вече да летим заедно от едни и същи стартове!!! Разбираш какво имам предвид :)

Stani:
  Супер!!!Браво Митак, даваш на хората възможност да изпитат неповторими усещания, защото полета с делта си е такова.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия