Делтапланеризъм > Състезания, срещи и летене...

Петрохан

<< < (2/8) > >>

million_miracles:
Вятъра днес е запад - северозапад. По - късно ще обърне от югозапад. Слабо е в момента. Изкушавах се за Расник, но по добре да ходим на дупките да си вържем гащите ;) и да отметнем малко работа.

Stani:
 Мисля, че отметнахме доста работа.Лично за мен това бе един от най-ползотворните дни в обучението ми.Първо, защото минах на по-горен (среден) клас крило (моето си крилце :) Claud 3) и второ отработих по дълбоки команди за завои на деветдесет и на сто и осемдесет градуса, и трето летях от по-голяма височина, което ми даде време във въздуха да усетя тръпката от истинския полет и влизането във завой....(сълзите в очите от скоростта)просто не може да се опише.
 Благодаря на всички от групата и най-вече на Митака за това, че ме обучава и имах възможността да изпитам всичко това.Разлика между учебното и средния клас крило  усетих: във въздушната скорост(новото крило е по-бързо), в чувствителността на команди(по-чувствително) и по-голямо качество на полета като разтояние на прелитане.
  Очаквам с нетърпение полетите от високо и пожелавам на всички незабравими моменти!

nikito:
И аз взех, че полетях...на Петрохан :D
Благодарности на Митака за полета, на хората, които бяха там за създадената атмосфера и най-малко на адреналина, който затвори голяма част от съзнанието ми... дотолкова, че сега да споделя само, че ЛЕТЯХ! :D
Усещането беше силно, полетът динамичен, вятърът свистящ, напрежението голямо. Чувството сякаш идва не докато летиш, а като осетиш земята под краката си...поне при мен  :) Единственото определение, което мога да дам за това е "съживително"...пожелавам го на всички, които още не са го изпитали, на другите да продължават в същия дух, а на себе си да го изпитам отново! ;)
Поздрави на всички! :)

million_miracles:
От 17 до 18 - юли, планираме да посетим Петрохан. Подгответе си палатки, спални чували и делтапланери. Който не му изнася така, може да спи на хижата в близост. Ще има летене, от всичко по много, даже и добро време :)
Ето снимка на хижа "Петрохан" Била ремонтирана. Да отидем и да проверим :)

Stani:
 Земята ми е постеля, звездите са ми завивка.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия