Делтапланеризъм > За тези които искат да полетят

Ето ги и тях - новоизлюпващите се Делтапланеристи

<< < (5/5)

million_miracles:
Те го те и Боби! Да му се ненадява човек такъв късмет. Кой е дошъл тази година, той се е научил да лети. Та и Боби в това число. Боби е пример за желание, последователност, търпение, себеотдаване и интелект. Браво от мен : Прилагам снимка от първият му самостоятелен полет от високо. От тук нататък става не по- малко сериозно, но с повече удоволствие в изкачването към облаците и безкрайната свобода :)

Marin:
 Здравейте!
Редовно чета форума, макар и да не пиша в него. Не пиша, защото нямам крило и не летя, но все си мисля, че по-нататък ще имам това щастие,.. Прочетох новината, че има вече втора делтапланеристка в България. Стана ми интересно коя е тя? Не сте публикували нищо относно това, или може би аз не съм намерил информацията :)

million_miracles:
Тя е Гергана. Няма много информация, защото момичето като цяло пребивава повече в чужбина. Научила се е да лети в Америка. Беше в България с нас на Петрохан.

Marin:
Аз също не съм в България от година и малко повече. Тук в Англия има доста летища и често виждам безмоторни самолети в небето, а за моторни да не говорим. Все още обаче не съм се устроил и не ми остава време да мисля за летене. Пожелавам безаварийни полети на всички,. :)

million_miracles:
Там е доста достъпен този спорт - безмоторниците. Възползвай се на всяка цена :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия