Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: А знаете ли, че жените делтапланеристки в България вече са две? :)

Автор Тема: Монтана 2003  (Прочетена 3112 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Монтана 2003
« -: Ноември 04, 2009, 13:25:34 pm »
Монтана 2003, Последното състезание по Делтапланеризъм организирано от АВА спорт

Имаше 11 състезатели от БГ и околните държави
Всеки полет е важен!

Неактивен chicho

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re:Монтана 2003
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2009, 03:11:11 am »
обещавам ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ исторически интересности. ако някой ме научи как да намаля техническите си възможности до посочения тук мижав размер. а бъдещите ................. ще ВИДИТЕ.

Неактивен krassihg

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 465
Re:Монтана 2003
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2009, 07:16:17 am »
cHICHOV, siguren sam che imash nai-bogatia archiv ot snimki za delta v BG i ochakvam s netarpenie da kachish malko. Za da gi namalish, ti triabva programka koiato namaliava razmera. Az polzvam Photoshop, otvariam kartinkata i klikvam na image size, i napisvam jelania razmer ( v pixeli ili inchove, kakto doide) i kartinkata se namaliava avtomatichno. Ako niamash Photoshop, ima razni po-prostichki programki, kato tazi naprimer:

http://www.imageoptimizer.net/Pages/Home.aspx

ima mnogo, siguren sam che ako kliknesh  v neta  da tarsish " image size reducer"  shte namerish desetki programki

Неактивен skyordie

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 108
Re:Монтана 2003
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2009, 23:42:43 pm »
Nvistina mnogu ubavi sponei od ova sastezanie. Mnogu novi kontakti i prijateli.

I normalno ubavi devojki kako taa na slikata....




Неактивен chicho

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re:Монтана 2003
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2009, 02:41:43 am »
до Краси - спецотговор. прав си за архива чичовото и ще ги покажа тези най-интересни миналости. но добре знаеш , че с шоповете , пикселите и т.н. ме е обзела олигофренията. бавно напредвам. все излизат по-важни задачи. ето утре трябва да се ходи до ОКОЛЧИЦА и ПЪСТРИНА. А на Мишо и Боян виното е станало.............трябва да се помага. приятел внужда се познава! а толкова много обща история имаме. немога да ги загърбя.

Неактивен Robert

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re:Монтана 2003
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2009, 20:11:04 pm »
Има една по лесна програма за снимки, а се казва ACDsee. (С сигурност има го на замундата ;))
Тя е супер да гледяш, архивираш, петчатваш и да форма (to shape, resize, cut, etc) снимките.

А янчо, ако ти трябва някаква помощ, просто ще ти помагам естествено, нали знаеш :)
Respect Gravity! ;)

Неактивен chicho

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re:Монтана 2003
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2009, 13:03:13 pm »
благодаря Роб! няма да забравя. имам някои неотложни задачи, но скоро ще се заема с интересната част от историята на хвърчизма.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:Монтана 2003
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2010, 20:20:22 pm »
Леле Чичо, колко си бърз и сериозен...

А между другото май не е тази годината, някой спомня ли си коя беше точно? Защото това беше последното състезание по делтапланеризъм. От тогава е нямало.
Всеки полет е важен!