Делтапланеризъм > За тези които искат да полетят

Делта мания - който желае да полети с тандема

<< < (2/15) > >>

Stani:
 Записвам и се подписвам с две ръце докато не е станало късно.То хубавите неща на време се действат.

darla:
Ako ne sa svurshili broikite pishete i men ::)

skyordie:
Гледам гужва се прави.

million_miracles, кажувај ако ти треба помош! Доаѓам одма со уште едно тандемно крило  :)

cherennokat:
zdrasti! az sum Bo. S priatelkata mi sme ot varna i mn. iskame da napravim 1 malko trip4e i da doidem da letim s delta. priatelia mi Petyo ( skyhiker ) naskoro letia s vas. za nas e goliama trudnost da organizirame tova putuvane - i finansovo i s ogled rabotata ni, no imame ogromnoto jelanie da napravim ne6to,  za koeto edvali 6te ni se otdade vuzmojnost drug put v jivota. za tova naistina ni interesuva ako predpriemem riska da trugnem, dali vse o6te ima svobodni mesta vuv spisuka s jelae6ti. va6ia otgovor e mnogo vajen za nas, taka4e i polojitelen ili otricatelen, go o4akvame s neturpenie. Blagodarim

chicho:
гледам каква манифестация става от желаещи за полет с тандем делтапланер. хубуууу! ама митко не е уточнил , за пасажери ли е опашката, или за пилоти. защото аз ги мога и двете , но е добре да знам къде да се подредя.  пък ако се оплескам като пилот................... после ще го обсъждаме. ако има нужда де! така, че ако някой иска да ми е пасажер, няма да му се брои возенето.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия