Делтапланеризъм > За тези които искат да полетят

Делта мания - който желае да полети с тандема

<< < (3/15) > >>

million_miracles:

--- Цитат на: skyordie в Ноември 06, 2009, 05:04:31 am ---Гледам гужва се прави.

million_miracles, кажувај ако ти треба помош! Доаѓам одма со уште едно тандемно крило  :)

--- Край на цитат ---
Добре дошъл  :) И във форума за делтапланеризъм и в България, когато пожелаеш :)

nikito:
Еее, крайно време беше да се случи един такъв клуб!  ;D
Летяла съм тандем с парапланер веднъж-два пъти, миналата година имах щастието да се кача и на мото делта, беше наистина неповторимо изживяване, пожелавам го на всички, които имат мераци за "хвърчене". С делта не съм, но ще се радвам и ако за мен остане ред ;)...а дори и да не остане, все си мисля, че поне от закуски ще мога да послестя за един полет  ::)
Давайте, хораааа!!! ЛЕТЕТЕ!!!!
Светът там горе наистина е различен...дори и за 20 минути ;)
УСмивки! :-*

goplaor:
Да не ме забравите, ей!!! ;)

expetka:
ИСКАМ ДА СЕ ОПЛАЧА В 10 ТОЧКИ.

1. След като Митко ме забрави (подозирам, че умишлено), едни добри хора Катя и Стани ме приютиха в Моско и аз все пак се озовах на Чепан-а.
2. Там някой се беше погрижил да има достатъчно интересни хора, с които да загубим ценно време в сладки приказки(в този капан и друг път съм попадала).
3. Аааа и освен това донесли и разни камери и фотоапарати, че съвсем да отплесна.
4. Та с 300 зора се засилихме към истинския старт Митко, Янчо, Явката и АЗ.
5. И на връх Чепан-а Митко ме пита "Дали не бих си отстъпила реда"  :o . Аз се точа от 3 години и тъкмо да си оближа пръстите от меда и .....  И си ги облизах  :P . Освен това мисля пак да бръкна в кацата.....
6. Чичо Янчо ни надлетя .......Даже няма да го коментирам  :-X
7. ТА ИСКАХ ДА СЕ ОПЛАЧА, ЧЕ МИ БЕШЕ МАЛКООО.......
8. ИСКАМ ПАК
9. ИСКАМ ПАК
10. ИСКАМ ПАК.

p.s. Аз съм ДЕВОЙКАТА Петка, чиято дъщеря не и дава повече време за писаници и за това всички трябва да и благодарите.

thecreater:
Вчера бяхме на Чепана (до Драгоман ). Едно любимо хълмче на по- старите делтажии (мое мнение)
Митко излетя с Петя : http://deltaclub.bg/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=1
и малко след тях Янчо. За мен беше доста интересно и двете излитания.
Вятър около 10 м/с. Митко и Петя излетяха след две три крачки.
Янчо изобщо не се затича вятъра го повдигна и той се понесе напред.
Пътя до горе обаче е ужасен трябва или джип или москвич, като минимум. 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия