Делтапланеризъм > Факти, събития, личности

Да се запознаем

(1/4) > >>

million_miracles:
Искам да кажа добре дошли на ivo@home и mitaka!А на и на всички във форума.
Който има желание да сподели на какво лети, от колко време. Кратко представяне за себе си :)
Ще бъде яко, ако всички се познаваме, е не всички, ама поне повечето. Така че напишете тук името си от къде сте и малко инфо за вас да се представим с по няколко думи. Нещо интересно като хоби и каквото още се сетите.
   Започвам със себе си. Казвам се Димитър Халачев, от София съм. В момента летя с 2 крила. Едното е Zephir CX, a другото e Falcon 3 Tandem. Занимавам се с летене, делтаклуба. Отдeлно се интересувам от 3D анимация и фотография. Все красиви и интересни за мен неща :)
skype: million_miracles
уеб страница: www.flyarch.com


chicho:
щом ще се представяме............................. аз съм ЧИЧО ви! и всеки племенник е добре дошъл. ще го науча на всичко , което пожелае. защото съм съхранил мъдростта на ..................... НО първо трябва да се научи да каца !!!

Stani:
 Името ми е Станислав Димитров Генчин.Живея в София, семеен съм уча се на делтапланеризъм от една година благодарение и с Митака.Учил съм във ВСИ Пловдив за екологията, която си ми е вродена а сега се занимавам с градинарство.Имам крило Cloud 3, среден клас.Жена ми също летя с Митака с тандема.Летенето ми е мечта от малък и съм много щастлив, че ми се случва пък и на съм доста летя.И по двата начина ми харесва много ;)

thecreater:
Аз съм Явор- thecreater занимавам се със всичко което ми е интересно! Свободолюбив, досаден и искрен... 
С две думи т'ва е.  Както каза Иво, ако някой иска да знае повече да пита.
 

bobysan71:
Здравейте,казвам се Борислав Димитров и съм най новият член на клуба.От София съм,кв.Люлин.Работя в сервиз за комютри,лаптопи и монитори.Поддържаме основно марката Acer.Вече два пъти ходих на Каптажа да подлитвам.
skype: bobysan71

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия