Делтапланеризъм > Други щуротии съпровождащи летенето

Делта-екология

(1/5) > >>

admin:
Каптажа е застрашен от изчезване като място за летене. Налага се спешно преместване на 20 тина борчета, докато това е възможно. Предлагам Стани, като еколог, да се заеме с органиэацията на преместването им!

krassihg:
Koleda nablijava...elhichkite she varviat mnogo na pazara  :D

admin:
Мани ще забогатеем и ще спрем да летим  :) :) :)

krassihg:
A be nie se maitapim, ama borchetata sa seriozno neshto...na Chepana imashe edni, taka v niskoto...vikahme mu "pri  borchetata"..skoro kato gi vidiah..mi te stanali ogromni, visoki borove...
Sashtoto na Liulin planina...pomnia vednaj niakoi izletia i kriloto kreneshe i se zavartia i kacna v borchetata, i beshe fun, shtoto te biaha malki, 1 metar visoki i biaha kato dushek..ama sega sa stanali visoki i ako se blasnesh v tiah niama da e sashtoto...

Stani:
 Четете ми мислите момчета.Вчера мислих да отворя таз тема.Та значи за борчетата са над 20 и целта е да ги преместим на безопасно място с минимални загуби на жив материал.Искам да кажа без жертви от страна на борчетата, защото това ,че на нас ни се лети точно там не значи ,че трябва да има вмешателство в нормалното развитие на екосистемата.
 Имам познания в изваждането и преместването на иглолистни фиданки трябва да се организираме няколко души с белове(прави лопати) за един уикенд да свършим тази много-важна работа.Най-лесното ще е просто да ги покосим ,но не мисля ,че това е в наш стил.Нали нашия спорт все пак е свързан с природата и наш дълг е да я пазим!Даже предлагам да вземем и няколко овошки да засадим наоколо да има за всички като се качваме горе да разквасваме уста.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия