Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: Последният модел делтапланер Falcon 3 Tandem на американската фирма WillsWing продължава да споделя полети с пасажери.

Автор Тема: Не пропускай - 10,11,12 юни - лагер-школа на Петрохан  (Прочетена 9059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
"Делтаклуб" кани летящи съмишленици на 10,11,12 юни(петък, събота и неделя) - лагер-школа на Петрохан. Събирането е най-полезно за новите делтапланеристи. Учебни полети от хълма и теглене за по напредналите. Носете си палатка и спален чувал. Ако си забравиш палатката или спалния чувал, не се притеснявай - има хижа и кръчма наблизо. Осигурен транспорт и чисти стартове. Ще бъдат поканени и други клубове. За опитните пилоти е предвидено изтегляне с активна лебедка на 200 м. над старта. От там термиките са НАШИ.



« Последна редакция: Май 20, 2011, 14:18:43 pm от million_miracles »
Всеки полет е важен!

Неактивен malena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 106
Re:Не пропускай - 27,28,29 май - лагер-школа на Петрохан
« Отговор #1 -: Април 21, 2011, 10:15:16 am »
Ехаааа, нямам търпение! Много любимо място. Миналата година беше страхотно! Очаквам тази година купона да е още по-голям :)

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Датите са изместени с две седмици. Веднъж за работните дни, и второ да може Меги да дойде с нас.
« Последна редакция: Май 20, 2011, 14:19:04 pm от million_miracles »
Всеки полет е важен!

Неактивен Robert

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Дааа, и аз съм за! И хубаво би било наистина ако и Меги може да отсъства :)
А там наистина е много хубаво, и има възможност да летиш от стартове на 360 градуса :) независим от вятъра!

Вече го писах в агендата ми, и ще участвам с сигурност!
Respect Gravity! ;)

Неактивен malena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 106
Тази година ще си взема гетите с мен,  защото има змии ::) Усойници, колежки и всякакви други създания, причиняващи болежки. На Маги също ще сложа, защото за децата отровата им е много опасна. Миналата година беше окосено, а и като се дига шум те бягат. Като си летяхме веднъж тихо, мирно и спокойно, видяхме усойница. Ще предвидя специална екипировка за човека, който ще носи въжето на уинча.

Неактивен Robert

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Ето я смята:
http://deltaclub.bg/gallery/displayimage.php?album=48&pos=47
http://deltaclub.bg/gallery/displayimage.php?album=48&pos=48

Открихме я преди година, и разбрах от приятел че е една от най-отровните в БГ.
Може да е Усойница или Пепелянка.
А ако те хапа трябва да отидеш в болницата. Най било там е в Берковица на около 25км.

ПС: Маленка, какво са Гетите? Да ги вземам и аз :)
Respect Gravity! ;)

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
И какво сега? Хареса ли ви на Петрохан?
Всеки полет е важен!

Неактивен Vassy

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 154
 ;D и още как :) айде пак там :)

Неактивен malena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 106
И още как! Мъкнене на крила и деца, летене, скара, лафове... Само хубаво! Да, и аз предлагам скоро пак :)

Неактивен Robert

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
FULLY AGREE!  :)
Нищо че беше мъглива и малко мокра ;)  Така, без турболенция, по вече време има през деня да летиш.
Петрохан е най-хубавото място за учене :)))
Respect Gravity! ;)

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Да пак ще отидем! Но без толкова багаж!
Сбъднах си една мечта.. наполовина, защото нямаше термика. Боби ме изтегли с виндето до мъглата. Можеше и още, но мъглата не позволи. Отвратително красиво беше!!!!!!!!!! От видедото се вижда 0,0001% само от красотата на природата, тръпката и цветовете.
Някой ден ще се извада от тия дупки над планината.
Всеки полет е важен!

Неактивен Marin

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
 То като е имало мъгла, значи е нямало термика :(

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Да, затова пък ставаше целодневно за учебни полети и времето беше ползотворно и доста мокро.
Всеки полет е важен!

Неактивен Robert

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Да Димитър. Това с теглене над Петрохан наистина ми изглежда хубаво. Искам някои ден (в скоро време е! ;)) да видя и аз тези 99.9999% които ни остана още :)
А може и пък да премести другия ми мечта, които беше да излети от Копитото. А пък толкова забавих с ученето че вече не може, няма кацане от много строежи.. :(

PS: Мисля че правя вече по малки грешки с БГски тук, нали. Имам с речник които ми покажа грешници, и доста помага тези малки закръглени линейки пот думите  ;)
Respect Gravity! ;)

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Тази седмица отново сме на Петрохан. Да се надяваме, че вече ви пораснаха крилцата за голям баир!
Всеки полет е важен!