Делтапланеризъм > За тези които искат да полетят

Не пропускай - 10,11,12 юни - лагер-школа на Петрохан

(1/4) > >>

million_miracles:
"Делтаклуб" кани летящи съмишленици на 10,11,12 юни(петък, събота и неделя) - лагер-школа на Петрохан. Събирането е най-полезно за новите делтапланеристи. Учебни полети от хълма и теглене за по напредналите. Носете си палатка и спален чувал. Ако си забравиш палатката или спалния чувал, не се притеснявай - има хижа и кръчма наблизо. Осигурен транспорт и чисти стартове. Ще бъдат поканени и други клубове. За опитните пилоти е предвидено изтегляне с активна лебедка на 200 м. над старта. От там термиките са НАШИ.



malena:
Ехаааа, нямам търпение! Много любимо място. Миналата година беше страхотно! Очаквам тази година купона да е още по-голям :)

million_miracles:
Датите са изместени с две седмици. Веднъж за работните дни, и второ да може Меги да дойде с нас.

Robert:
Дааа, и аз съм за! И хубаво би било наистина ако и Меги може да отсъства :)
А там наистина е много хубаво, и има възможност да летиш от стартове на 360 градуса :) независим от вятъра!

Вече го писах в агендата ми, и ще участвам с сигурност!

malena:
Тази година ще си взема гетите с мен,  защото има змии ::) Усойници, колежки и всякакви други създания, причиняващи болежки. На Маги също ще сложа, защото за децата отровата им е много опасна. Миналата година беше окосено, а и като се дига шум те бягат. Като си летяхме веднъж тихо, мирно и спокойно, видяхме усойница. Ще предвидя специална екипировка за човека, който ще носи въжето на уинча.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия