Други > Бля бля бля

Та така...

(1/2) > >>

Kiril:
Здравейте !Понеже си имам делтапланер-,

вчера се побих на една ливада-,

но нищо не направих,а и дойде пазач и каза да не тъпча посевите.

Затова днес се качих на Стара планина-

Южен изглед-

Северен изглед-

Мислите си,че съм летял?Не.Закъсах в снега.Исках просто да се похваля,че си имам делтапланер. :D

million_miracles:
Стара Планина е доста голяма! Коя местност е на снимките? Хубави снимки, и крилото изглежда добре.

Kiril:
Прохода Троян-Кърнаре,най-високата част-не знам как се казва,има един паметник като голяма врата..Крилото наистина е много изпънато,и собственика си личи ,че не е вчерашен,гледах му видеоклипове с летене.Сега пак съм на едно хълмче,докато се мандахерцам заваля дъжд.Ама това си е част от играта май.Ще чакам.. :'(

million_miracles:
Сред летящите се знае като старта на Беклемето.
Крилото след като се намокри и се прибере в калъфа може да мухляса. После това не се оправя - имай го на ум.

Stani:
 Поздравления за ентусиазма ти, личи си че летенето ти е в кръвта.То е като при моторджиите.Те викат влезне ли ти веднъж бензина в г...за спиране няма.Така е и с летенето свирне ли ни веднъж вятърът в ушите спирка йок.Дай Боже добро време да се съберем всички и теб имам в предвид да обменим опит и знания.В същност с теб си приличаме по това че и аз тръгнах малко самосиндикално с един приятел на поляните и учебния склон, ноооо.... ентусиазма се отличава от реалните знания и умения, които са нужни за истинския полет.Може и да се повтарям...та докато не се запознахме с Митака успях да изкривя два пъти рамката и веднъж яко глезена си, което ми държа влага почти година.А твоето крило и тяло не заслужават подобно нещо.Така че ако имаш възможност ела насам за някой ден ще е от голяма полза.
  С най-добри чувства.Стани.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия