Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: А знаете ли, че жените делтапланеристки в България вече са две? :)

Автор Тема: Какво е човек-делтапланерист ?  (Прочетена 1691 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Какво е човек-делтапланерист ?
« -: Февруари 10, 2011, 15:44:12 pm »
Дали за повечето хора делтапланериста представлява един луд, помъкнал кръста си на гръб?
Аз, със знанията на делтапланерист, от тази снимка усещам трепет и огромно удоволствие ... Защото знам, че това е началото...
Всеки полет е важен!

Неактивен malena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 106
Re:Какво е човек-делтапланерист ?
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2011, 17:58:53 pm »
И преди съм виждала тази снимка, но с този коментар.... Направо ме срази! Сега я виждам по друг начин!Подсещаш ме за чувството, с което правиш нещата- с увереност, желание и интелигентност.
Браво на Стани, защото изглежда и той носи това чувство със себе си!

Неактивен megi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re:Какво е човек-делтапланерист ?
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2011, 00:28:05 am »
Четейки,гледайки снимки,връщайки в ретроспекция усещанията и мислите си от първия си полет, се замислям за едно-кое ме накара да пожелая самата аз  да летя,и не е само самото усещане от свобода,а е най-вече нещото в очите на хората-делтапланеристи,в крайна сметка личността е тази която,създава цялото обаяние на полета,и красотата във висотата!Дано този плам,никога не угасва!Човек е това,което мисли и върши,а аз видях много доброта,сила на духа,и топлина във всеки един  съпричастен към делтапланеризма.И никога няма да ми оръзне да казвам,,Благодаря на всички-момчета,и момичета,които носите духа,,!

Неактивен Stani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 361
  • Летенето е уникално, защото всеки път е различно!
Re:Какво е човек-делтапланерист ?
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2011, 20:12:40 pm »
 Летенето за мене е интимно преживяване а именно любов се крие във всяка една частица свързана с него.Крилото ми - обичам го, сбруята, каската, колелцата, въженцата, колата дето ме носи до стартовете и всички с които и без които това усещане е невъзможно - обичам ги.Човек, когато върши нещата в живота с любов, то той се отблагодарява многократно.
 Благодаря ви за всичко а и за хубавата снимка!
Повече въздух в гърдите и крилата!