Делтапланеризъм > Други щуротии съпровождащи летенето

Lk8000

(1/2) > >>

ivo@home:
Интересна програмка за летящи.предназначена е за PDA  с Windows Mobile  или CE  версия. Може да се настрои за пара,делта , безмоторник ...
Има една камара щуротийки вътре, между другото  equivalent McReady. Има и доста карти, за България са три!  За Германия и Австрия поддържа и  CTR зони, за БГ още не съм пробвал.А, най-важното  - БЕЗПЛАТНА Е!
Ето линк: http://www.lk8000.it/

Stani:
 Иво, извинявай но би ли пояснил за какво е по-точно тази програмка, защото не съм много на ти с информационните технологии и може ли да се ползва с уиндос виста.

ivo@home:
Здрасти, Стани!
Тази програма не е предназначена за персонален компютър, а за онези новите GSM телефони, дето могат почти толкова, колкото и един компютър вкъщи. Условието е само едно - телефончето да върви на Windows.   Има 2 версии за телефони - Windows Mobile , или по-старата версия -  Windows CE. на практика тази програмка замества вариото и GPS-a. Демек, вместо да даваш много пари за разни инструменти като IQ One, Flytec, Leonardo,Garmin   и подобни, просто си качваш този софтуеър на телефона и имаш същите функции, при това безплатно  :)

Marin:
 За GPS е ясно :) Но, за да изпълнява и функции на вариометър трябва да има и допълнителен сензор за налягане ( има ли тел. с вграден стандартно такъв сензор?! ). Така че не мисля, че само софтуеър ще свърши работа.

ivo@home:
Здравеи, Марине!

--- Цитат на: Marin в Януари 28, 2011, 20:44:07 pm --- За GPS е ясно :)

--- Край на цитат ---
Ами не е много ясно ;)  Ако имаш SIRF 3 (ПОНЕ) или AGPS , да, тогава е ясно.Аз съм фен на HP IPAQ, доста от тях имат разумен GPS, пък са и  евтини, особено старите модели. За варио е още по-лесно. Знам за 2 фирми в София, които поставят биметална пластина, так, че имаш и варио, и центрирае на термика.
Моят отговор на въпроса на Стани не бе да  давам технически напътствия.Човекът просто се интересува дали може да се инсталира на Виста, демек на PC.И това е всичко.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия