Делтапланеризъм > За тези които искат да полетят

3-ти курс

(1/9) > >>

million_miracles:
3-ти курс се очертава да започне средата на февруари. Може да има изместване според метеорологията. Има малко промени в методиката на обучение, както и 3-то курсниците може да имат шанс да включим в обучението тренажор, който ще улесни добиването на физикомоторни умения още на земята. Както и ще пуснем в действие теглещата система. Стягайте се и успех!!!

million_miracles:
Тренажор няма, но курс има :) При това изцяло от женски състав. Добре дошли на Меги и Васи. Към тях ще се присъединят Роб и @Pirke, които прекъснаха миналата година. Надявам се да се включат и други желаещи, които бързо ще напреднат в една приятелска атмосфера. За постигане на целите ще използваме и нова теглеща система и количка за излитаме.

megi:
Вчера ми бяха първите истински подтичвания с крилото,сбруя ,каска,закачена.Боби беше нашия великолепен пмощник,подпомагаше мен и Васи ,като ни дърпаше с въже,и тича повече от нас двете,взети заедно ;D.и естествено като късмета на начинаещия,първия път успях да подлитна,и до там,после почти пълен крах,или не успявах да сложа крилото удобно на раменете си,или Митака като ми кажеше дай още малко ъгъл на атака-и контрол никакъв,въобще не мога да придърпам рамката,все едно ръцете  ми изчезваха,ако пък тръгвах с що годе приличен ъгъл на атака,не можех да го запазя,или го докорвах на парашутиране или директно се забивах назад.С Боби направихме няколко затичвания,докато другите се занимаваха с теглещата система,при последното бях спокойна,сложих крилото на раменете,дадох ъгъл на атака,порива беше точно срещу мен и давай -тичай,сбруята ме опъна,чух Митака да вика давай,тичай,и аха да отлепя,и настигнах Боби  ;D.А с командите при кренове,докато ги усетя,а пък после докто подам команда,първо Митака викаше ляво,после даваш ляво,а вятъра те държи на дясно,а мозъка-ляво,ляво...и докато я направиш командата,айдеее крилото вече не лети.После за следващите тичания силите и в грам ги нямаше.Днес мнооого ме болят и ръцете,и раменете и..перките(незнаех че ги имам ???)Лична молба към Стани,трябва ми помощ да измислим начин за справяне с проблема с ръцете :(И благодаря за вчерашния ден,на Митака,Васи и Боби ;D

Marin:
 Еееех, що не живея по-близо до вас и вашата учебна площадка? :'(

thecreater:
Браво, първите опити са по- трудни. Но... и зареждащи с енергия.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия