Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: Национален турнир 2012 ще се проведе в Кюстендил с основен старт Конявка планина с дата 31 август - 2 септември

Автор Тема: Търся накрайник за делтапланер от фибростъкло  (Прочетена 2404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Трябва ми един накрайник, който завършва профила на крилото. Пръчката от фибростъкло, която е на края на бедрото и се огъва. На накой да му се намира? Предварително благодаря. А колкото и да е странно, ми трябва за малко. От Сензора трябва да имам две, но не мога да ги намеря след всичките премествания :( така че всяка помощ е добре дошла.
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 10:20:18 am от million_miracles »
Всеки полет е важен!

Неактивен krassihg

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 465
Re:Търся типсов обтекател
« Отговор #1 -: Декември 21, 2010, 20:24:29 pm »
А за какво крило е този типсов обтекател ?...аз нещо не мога да схвана...Сензора нали е с извити краища...да не би да имаш предвид фиберглас пръчка. Аз под типсов обтекател разбирам онези пластмасовите, дето се залепят с велкро и запълват отворения край на крилата от типа на Магик или Аерос . Аз май имам два обтекателя, но те са за крило Формула, което е подобно на Магик Кис. Ама тези неща са по мярка, едва ли ще паснат на друго крило...

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:Търся типсов обтекател
« Отговор #2 -: Декември 22, 2010, 10:19:13 am »
Е да де, накрайниците на крилото от фибро стъкло. За Bulet C ми трябва. Та ако не намеря, ще оправя стария. А за типсовите обтекатели и RAM AIR а на чичо имаше такива.

Мерси за поправката, Краси. За името се подведох от една тема в друг форум :) .. от един всезнаещ :) :) :)
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 10:23:39 am от million_miracles »
Всеки полет е важен!