Делтапланеризъм > Среден клас

SUPER SCORPION 2

(1/4) > >>

thecreater:
 ;D

 Лекичко е като "Старчето":

Загъва се на късо...

thecreater:
http://www.delta-club-82.com/bible/605-hang-glider-super-scorpion-2.htm

million_miracles:
Много е красиво. А лети ли? :)

thecreater:
Не знам, не остана време за подлитване... Е трябва му обслужване според мен и ще стане.

krassihg:
И-и-ха...това е като скок във времето, братче. Ама изглежда изненадващо добре на снимките. Аз съм го виждал на живо някъде през 83-та, Любо, на каптажа.
Ако не са му изгнили конците, що да не литне. Прегледайте го за здравина на конците и платното. Също въжета и болтове, а, и тръбите .. :Dа бе , пълно събличане си иска . то май това крило е от времето когато латите не бяха профилирани. Това е кофти, щото няма добър профил докато излита, иска си малко време да се направи профила на крилото. Но поне си има типсове, предполагам и антипикиращи въженца, не мога да видя от тези снимки...
Дакрона с времето се свива леко, така че не очаквайте да лети както едно време...установено е че от свиването изходящия ръб може да се премести напред с 1 инч, което си е 2.5 см, да не говорим че площта леко намалява, а антипикиращите въженца ще имат друг ефект поради преместването на изходящия ръб. Ама на каптажа, колко му е да се пробва от ниско...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия