Делтапланеризъм > Други щуротии съпровождащи летенето

Най-готините мацки на баира

<< < (6/6)

million_miracles:
Има и кой да снима ;)

admin:
Моля, изключете Боби :))))))))

bobysan71:
Да благодаря на всички помогнали ми да направя първия си полет от Витоша с новото ми крило.Имаше проблеми с колата на Митко и решихме да се качим с моята само с едно крило.Тръгнахме късно вечерта и бързахме за да не се обърне вятъра.Аз и Васи се сменявахме с Митко с носенето на крилото,а Валя и Меги носеха останалия багаж.В 8:30h. вечерта бяхме готови на старта.Вятъра беше перфектен насрещен.Затичах се и излетях.Имаше лека поддръжка от долу и започнах да се рея по склона.Минах малко под Камен дел,направих нвколко завоя и се спуснах към Драгалевци.Условията бяха супер спокойни и успях да се отпусна и усетя напълно крилото.На кацалката прецених че вятъра е доста слаб и реших да кацна нагоре по склона.Бях маялко височко и направих завой на 360 градуса да загубя малко височина.Придърпах за скорост и успях да избутам перфектно при кацането.Събрах крилото и изчаках да дойдат да ме приберат с колата.Когато пристигнаха вече беше тъмно.

Stani:
 Бравос Боби, поздрави за облитането.Аз също станах свидетел на целия ти полет.Наблюдавах те от Драгалевци.Този ден беше много добър за летене и имаше много парапланеристи които излитаха до последно.Видях че добре владееш крилото и също така добре изглежда с тези цветове на дъгата.Радвам се с теб и пожелавам неизброими и красиви полети!

Vassy:
 :) да добавя малко колорит към темата с две нови попълнения към баироустойчивите мацки  :P


Моята Буболина - след полет с мотоделтата :) по-рано през деня се потруди и с безмоторната


И още едно Бубе, фотограф, незаменима компания и съпорт при летенето



:)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия