Делтапланеризъм > Мотоделтапланеризъм

Полeтяхме доволно на Сливница

<< < (2/6) > >>

Falcon:
Супер яко си беше. Малко турболентничко в началото, но следобеда си стана ламинарно и даже и аз и хванах цаката на мото-делтата във въздуха.  :)

Васито е опасна обаче като хване фотоапарат - не пуща до последно.  ;D

million_miracles:
Вчера летяхм и днес пак ще полетим. Оставихме машината там, за да ни е по лесно. Станислав се учи да лети и ще използваме спокойното време. Ееех, колко помога безмоторното летене на моторното. Друго си е.

Отивам да направя палачинки и потегляме.

thecreater:
От вчера 3 снимки:




million_miracles:
Super са снимките, хубаво мазало си постигнал на задния фон, кефят ме, че си си направил труда да ги качиш и в галерията на делтаклуб. От мен едно голямо БРАВО :)  Днес времето беше супер докато летяхме с моторния делтапланер. Малко мъгливо но спокойно. Айде - утре сме на Коняво, малко безмоторно.

million_miracles:
Въпреки вятъра, успяхме със Станислав, Ники и една негова приятелка да направим един час вчера. Въртяхме се основно около пистата, беше мъгливо. Поради ниския скоростен диапазан на крилото, го карах с малко по-висока скорост заради турболенцията. Подхода към пистата беше доста разлюляващ. Всички кацания бяха меки. Машината няма амортисьори никъде и трябва да се борави нежно с нея :) Вятъра беше около 4 м/с и фронта приближаваше. Вечерта заваля.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия