Делтапланеризъм > Мотоделтапланеризъм

Полeтяхме доволно на Сливница

(1/6) > >>

million_miracles:
Вчера полетяхме доволно на Сливница с мотоделта. Машината се държа прекрасно, хората бяха прекрасни, хванахме за опашката есента, която вече си отива с последните си красиви краски. Събраха се и други моторо летящи. С @FoTony се разходихме до, под и над Чепан планина. Въпреки мъгливото време има и добри снимки. Тази година не успях да се отдам на въздушна фотография, заради липста на любимата ми машинка, но ще компенсирам зимата :) На Сливница Митака от Костинброд ни посрещна подобаващо. Помогна ни с каквото имахме нужда - помпане на гуми, преглед на машината. Дойдоха и други въздушни моторджии. Венко от Банкя, Тони Сергов от Севлиево. Снимки има, за филмче време не остана. Следващата седмица ще има купон на Сливница. Ще се закрива сезона и разбира се откриване на зимния. Прибрахме се по тъмно, приятно изморени :)

million_miracles:
Летяхме до тъмно и пак не ни се тръгваше. Времето не ни пускаше :)


Stani:
 Е това е снимката... сякаш акустира делтата от огннено море.

million_miracles:
Докато мръкваше, аз повозих желаещите, а Василена снимаше къде каквото мръдне :) На Сливница има и самолетчета :)


Ето едно с двигател на Фолксваген. Фотони го гледа, ама кой ли знае какво ди мисли?

Vassy:
Пууу чак пък де каквото мръдне.... :) ако не снимам после ще кажеш че съм опущила моментот. Пък ако вземеш да ми пратиш и някакви снимкииии... :) чудеса.
А времето си беше просто приказно- като по поръчка, пък за хвърчането да не говорим - красота!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия