Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: А знаете ли, че жените делтапланеристки в България вече са две? :)

Автор Тема: Петрохан  (Прочетена 10737 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re: Петрохан
« Отговор #30 -: Октомври 05, 2012, 15:44:48 pm »
Всеки полет е за удоволствие, но зад удоволствието се крие цел, скрита от простото око. Цел, която трудно се обяснява, но всеки летящ я знае за себе си. Самоусъвършенстване и изграждане в най-дълбоките дебри на личноста.
Всеки полет е важен!

Неактивен Vassy

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 154
Re: Петрохан
« Отговор #31 -: Юни 20, 2013, 22:32:56 pm »
Здравейте всички :)
Тази събота и неделя 22.06 и 23.06.2013 планираме ходене на Петрохан с цел обучение. Всички са поканени, били те ученици или не.
Който има възможност и желание да се включи да се обажда на Митака за доуточнение!

Поздрави и до скоро виждане :)

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re: Петрохан
« Отговор #32 -: Юни 24, 2013, 13:19:58 pm »
Ето  кратко филмче за полета на Боби от Петрохан. Беше хубаво време, доста топло.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9-xNQ7OSwL8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9-xNQ7OSwL8</a>
Всеки полет е важен!

Неактивен Stani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 361
  • Летенето е уникално, защото всеки път е различно!
Re: Петрохан
« Отговор #33 -: Юни 25, 2013, 00:23:25 am »
 Браво Боби, за доброто кацане и браво за доброто филмче.Аз тази неделя също направих кратък полет от Голака, това е хълма до моето село.Бях разпънал към 14 и нещо, в очакване на по добър порив засенчи и повече не отпуши после вятъра смени посоката и се наложи да излетя от по-ниско място.Направих няколко змейки и заходих за кацане, което също изпълних на крака.Просто ако бях може би час по-рано на старта можеше и да полетя повече, но пак както се казва всеки полет е важен.
Повече въздух в гърдите и крилата!

Неактивен thecreater

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 205
Re: Петрохан
« Отговор #34 -: Юни 25, 2013, 14:22:09 pm »
Хубаво е филмчето. Събота късно и аз цъфнах на Петрохан. Неделя беше много добро времето в началото на деня, направих два полета от по ниския старт и един полет от по- високо. Интерсен за мен беше полета от високо. Изпълних задачата. Добър старт, два завоя, кацане. (кацнах на два метра от целта)  ;). Много приятно. Хубаво лято на всички.
Гравитацията е навик, от който е трудно да се откажеш. -Тери Пратчет

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re: Петрохан
« Отговор #35 -: Юни 26, 2013, 03:40:53 am »
Нали така беше? на колкото крачки от целта кацнеш, толкова левчета глоба :)))))
Всеки полет е важен!