Други > Предложения за теми във форума за делтапланеризъм

Първа тема!

(1/4) > >>

million_miracles:
Тук предлагам да правим предложения за неща, които ще са от полза и интересни свързани с темата на форума. Теми, събития, идеи. Моята първа идея за тема е за логото на делтаклуба.

Skyhiker:
Аз предлагам да се направи и една тема страница за МотоДелта, все пак са брадчеди от 1во коляно с Делтите, нищо че вдигат малко джангър :D
А също така една тема Копувам-Продавам-Подарявам, мисля че ще е много вървежна ;)

million_miracles:
Мда, имам мотоделта и съм мислил по въпроса. Но като цяло по интересно ми се струва дърпането на безмоторен делтапланер с моторен. Това дава допълнителни възможности в спорта. Трябва да се реши как точно да се формулира темата.

Skyhiker:
Ами 1во- докарваш Мотото на летището на Крайници, 2ро- Вземаш тандема и 3то намираш кой да кара Мото Делтата.  от там на там е лесно ;)
Като спомена теглене, имали в БГ работеща количка за теглене на Делта ???

million_miracles:
Има да. Симеон Симеонов има моторна количка която е подходиаща за шлепване. С него сме правили aerotowing в Правец. Може да стане и на Крайници, но трябва перфектна организация. Мястото там е прекрасно, близо до Дупница и Рила. Ако има условия  рилски езера са в краката ти.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия