Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: А знаете ли, че жените делтапланеристки в България вече са две? :)

Автор Тема: Въпрос за обучение  (Прочетена 6620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен koceto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Въпрос за обучение
« -: Юли 19, 2010, 00:34:49 am »
Здравейте , ФЪРКАТИ лещояди по точно ДЕКТАПЛАНЕРИСТИ много се извинявам за  ::)нахалството но като невежа искам да задам няколко въпроса на  Янчо Стойчев / ЧИЧО/. От кога лети на делта и кой го е учил с какво кроло е пролетял за първи път  и сега на какъв делта планер лети .Като гледах видео клиповете ми се преиска всички да ви сабера и да ви натрия задниците с коприва и след това да ви спукам от летене , големи майстори имало в България и как досега не съм се сетил да се свържа с някой от вас , ама то човек като търси намира а аз какво съм търсил зада намерия само рздухковци от рода кои са тия бе какви са тия и тн. затоа може би не съм търсил, и така имали някой желание да ме научи и колко е таксата само да нее някой самоук . Моля за вашите отговори и савети да сте живи и здрави и безаварийно кацане  КОЦЕТО. И умната искам инструктор лицензиран !!!

Неактивен chicho

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Въпрос за обучение
« Отговор #1 -: Юли 19, 2010, 10:11:09 am »
всичко за този свят е написано в книгите. по - точно в около 5 от тях. но за да разбереш кои са тези 5, трябва да прочетеш 5 000. същото е и с инструкторите. като се научиш на това , което си желал, ще разбереш кой е най-добрия!!!  ЧИЧО ти.

Неактивен liubo1953

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Въпрос за обучение
« Отговор #2 -: Юли 19, 2010, 21:35:37 pm »
До koceto: Много ти е скрит профила батка! Кой си ти? Представи се! И първо научи правописа,пък тогава мисли за летене с каквото и да било!

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:Въпрос за обучение
« Отговор #3 -: Юли 19, 2010, 22:58:57 pm »
Името @koceto ме подсеща за Антон Сопотски. Ама той е от добрите делта пилоти и надали има нужда от обучение :)
Всеки полет е важен!

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:Въпрос за обучение
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 21:14:26 pm »
Даже рекорди национални държи, но за съжаление, парапланеристите отдавна са ги били тези рекорди. А "Чичо ти" да е добър, добър - колко да е добър :)) За обучението - който е решил сериозно той се е научил!
Всеки полет е важен!