Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: А знаете ли, че жените делтапланеристки в България вече са две? :)

Автор Тема: МАГИ@ЯТА - The Magic of flying  (Прочетена 8233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krassihg

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 465
МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« -: Юли 23, 2010, 16:33:46 pm »
Уникално филмче...не знам какво да кажа...толкова много спомени събуди у мен, и в същото време вдъхновение. За първи път да видя едно филмче за делтапланеризъм, което да показва наи-важното нещо-връзката с природата, в наи-чистия и наи-красивия си вид, да покаже удоволствието на хората да са заедно сред природата и да споделят една мечта. Това филмче събужда спомени за историята на българския делтапланеризъм и в същото време гради история...то вече е история. Представям си след 30 години детенцето, което направи сега първия си полет, как ще гледа това филмче и сърцето му ще се стопли от носталгия и умиление...Крила, планина и хора...с една мечта!
« Последна редакция: Юли 23, 2010, 16:47:15 pm от krassihg »

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #1 -: Юли 25, 2010, 12:18:04 pm »
Поради интерес към това филмче, отварям отделна тема за него, където да се концентрират коментарите. Също мисля, че е добре да имат директен достъп и тези, които тепърва искат да полетят. Все пак отидохме там да се учим да летим и просто заснехме обучението :)

Благодаря на всички, които бяха с нас и отделиха от времето и частица от себе си за създаването му! Филмчето е направено без бюджет и с много добри намерения. Участват - от форума:
FoTony, million_miracles, malena, freia, Stani, Pirke, Bobysan, TheCreator, Сончето, Муки, МАГИ@ЯТА - по идея на Фотони,
както и други хора: Оги с парапланера си, Ники, Север, Ниа, Диди и още и още. ..
МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=b0vSAn7FsA8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=b0vSAn7FsA8</a>
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 14:50:09 pm от admin »
Всеки полет е важен!

Неактивен malena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 106
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #2 -: Юли 25, 2010, 12:20:53 pm »
Колкото и пъти да го гледам това филмче, не мога да му се нагледам! Вълнува ме! С таланта на Митко, прекрасното ми сладко момиченце- Магията, приятелите- хора, които те карат да се чувстваш в едно цяло с тях...

Неактивен Stani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 361
  • Летенето е уникално, защото всеки път е различно!
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 00:18:52 am »
 Аз не съм писал нищо за това място-Магия....,приключение, изживяване, защото не мога да намеря думи и се страхувам, че ако се опитам да го опиша ще избледнее, но виж Митака с този филм много добре е показал нещата в пълната им същина.
 
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 00:47:45 am от Stani »
Повече въздух в гърдите и крилата!

Неактивен thecreater

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 205
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 16:01:01 pm »
Има нещо във филмчето, което те докосва по различен начин. Дърпа едни струни... А-бе, думите са бедни.  ::)
Гравитацията е навик, от който е трудно да се откажеш. -Тери Пратчет

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #5 -: Юли 27, 2010, 11:42:46 am »
Dimitar Boyanov:  "Браво за професионално направения филм.Почуствах се страхотно след като ви видях в неделя от височина 400 метра ,делтите бяха наредени долу ,палатковия лагер и колите "

Това е от Митака, който видяхме сутринта да минава на север с мотоделтата си и вечерта, когато се връщаше с хитрост - попътен вятър и измежду три кумулунибуси :)
Всеки полет е важен!

Неактивен million_miracles

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #6 -: Септември 02, 2010, 12:43:26 pm »
 Вече има субтитри и на English и на BG !
Всеки полет е важен!

Неактивен Freia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re:МАГИ@ЯТА - The Magic of flying
« Отговор #7 -: Октомври 21, 2010, 01:14:11 am »
 ;)УНИКАЛНО ДОБЪР екшън! Филмът разкрива много страни от ежедневието на работещите,летящите,играещите,смеещите и обичащите се ....Ние бяхме част от едно представление, изпълнило своята основна мисия,да си тръгнем от  Петрохан с широки усмивки на лицата и малко тъга ,но сладка!Чувайки звънкия детски смях,ни обзема умиление.....Картините отвисоко измиват очите и на най-смътно виждащия-колко ДОБРО
 е да си сред Природата,с приятели и любими,събрани от една обща страст,да се издигнат над злободневните проблеми и суетата,чрез какво?- ЛЕТЕНЕ!Делтапланеризмът възпитава и обогатява!Запознаеш ли се веднъж с небето и вятъра отблизо,милувката им те пленява трайно :)ПОЛЕТЯХА МЪЖЕ,ЖЕНИ и ДЕЦА,бумеранзи,топки,летящи чинии,истински и свободни....Създателят на уникалните кадри ни вдъхнови и обедини ,за пореден път :)Димитър Халачев и този път надмина себе си!Една от ТЯХ:Катето(Фрея) :) ;) :P