Форум за ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ на DELTACLUB.BG

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията



Новини: Национален турнир 2012 ще се проведе в Кюстендил с основен старт Конявка планина с дата 31 август - 2 септември

Автор Тема: Единствената делтапланеристка в България привлече вниманието на "Дивата Муха"  (Прочетена 3193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен million_miracles

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Единствената делтапланеристка в България привлече вниманието на екстремното предаване "Дивата Муха"

Материала ще се излъчи по BTV Action в неделя от 20.00 часа, така че - гледайте нииииии :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=670790126285538

 .. пък Василева купон да направи и да почерпи, да ни сбере някъде на топло и да погледаме. И без това отдавна не сме се събирали!!!
Всеки полет е важен!

Неактивен million_miracles

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Който не е успял да го гледа - като мен, защото нямам кабелна и там подобни.. но пък имам интернет и желание - ТУК
http://www.btv.bg/action/predavania/divata-muha/videos/video/162110478-V_prikazniya_svyat_na_deltaplanerizma.html

може да види предаването. Големи благодарности на Оги Начев и колегата му за положителното и добронамерено представяне на спорта по BTV. На Васи, Станимир, Киро и Стефан, че дойдоха. И специално на Катето и Стани - те пък дойдоха в последния момент. Въпреки кривият вятър, по-търпеливите литнаха :) Благодарности и за Явката, който също ни съдейства с каквото може и положително настроение :) Добър вечееер, добър вечер ........... уважаеми хахаха
::))))
Всеки полет е важен!

Неактивен Stani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 361
  • Летенето е уникално, защото всеки път е различно!
 Хубаво се получи, браво на всички чрез които се получи този спомен, който дори е съхранен на видео.Мисля един добър завършек на активния летателен сезон за 2013 и добро начало на новия   ;)
Повече въздух в гърдите и крилата!

Неактивен million_miracles

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1213
Ако не се напънем, може и да е края!
Всеки полет е важен!

Неактивен krassihg

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 465
Ще се напънем, само да даде време, Декември си е месец от годината все пак...

Неактивен Stani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 361
  • Летенето е уникално, защото всеки път е различно!
 И аз се надявам преди нова година на полети.Така едно хубаво да пореем, па защо не и термика :)
Повече въздух в гърдите и крилата!